+48 61 630 38 97 | biuro@malyrynek.com.pl
Follow us:

Strona internetowa

Strona internetowa pełni rolę istotnej wizytówki elektronicznej w działalności firmy. Elastyczność ofert i rozwiązań na rynku informatycznym sprawia, że koszt jej zaprojektowania wcale nie musi być wysoki.

Strona www odgrywa w dzisiejszych czasach znaczącą rolę w aktywności gospodarczej firmy. Staje się ona nie tylko jej internetową prezentacją świadczącą o profesjonalizmie ale może stać się nowym źródłem nowych kontrahentów dla firmy, którzy znajdują stronę firmową min. w wyszukiwarkach internetowych.

 

CMS – System Zarządzania Treścią

System zarządzania treścią jest to aplikacja internetowa, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę bez potrzeby znajomości języka programisty.

 

Sklep internetowy

Sklep internetowy – serwis internetowy dający możliwość zamawiania produktów przez Internet. Forma ta staje się obecnie coraz popularniejsza z uwagi na wygodę i obniżenie kosztów sprzedaży, a ponadto daje to możliwość szybkiego porównania cen u wielu dostawców. Częścią sklepów internetowych jest strona www na której klienci zapoznają się z ofertą i składają zamówienia.

Oferujemy sklepy internetowe przystosowane do potrzeb Klienta (zarówno pod względem funkcjonalnym jak i szaty graficznej).